sielos alchemija


/ daugiabriaunis santykis su savimi ir pasauliu /
Muzika - tai pirmas natūralus vaistas mūsų visatoje

Muzika yra visur esanti Visatos energija. Ji buvo nuo pat Visatos sukūrimo ir gyvybės žemėje atsiradimo. Pirmasis garsas AUM, tai Visatos garsas, gaubiantis mus visą laiką, nuo didžiojo sprogimo iki dabar. Šis garsas plečiasi kartu su kolektyvine sąmone ir visa Visata. AUM - tai visos kūrinijos pradžia. Tikima, kad su šiuo garsu kilo didysis sprogimas ir susikūrė saulė, planetos, žemė, vanduo, ląstelės, organai, žmogaus kūnas, energetiniai centrai,..

Taigi mus visą laiką yra apgaubusi Visatos muzika. Viskas kas gyva turi natūralius virpesių dažnius, panašius į muzikines natas. Mūsų energijos centrai, organai ir viskas kas gyva yra gyvybinės energijos tėkmėje - vibruoja muzikinių natų dažniais, todėl muzika yra labai veiksminga priemonė šiems energijos centrams subalansuoti ir aktyvuoti.

Muzika, kurią žinojome ir supratome turėdami ribotą suvokimą, yra ne tik malonumo, bet ir holistinio gydymo, sveikatos, bei žinių kosminė sėkla, kurią tinkamai pasėjus materializuojasi protu ir mokslu nepaaiškinama magija. Tai svarbus energetinės medicinos aspektas, galintis užkirsti kelią ligoms, gydyti ir išgydyti jas, palengvinti simptomus ir suteikti raminamąjį poveikį. Sveika muzika veikia ne tik fizinį kūną, bet akivaizdžiai daro teigiamą įtaką psichiniam, emociniam ir dvasiniam buvimui.

Klausydamiesi ar praktikuodami harmoningą muziką mes visi patiriame momentinį energijos lygio pasikeitimą. Nenuostabu, kad iki šiol tai buvo neatsiejama beveik visų žmonių civilizacijų tradicijų, kultūrų, religijų ir dvasingumo dalis. Ji jungia grandis tarp mokslo ir dvasingumo. Šį ryšį jaučiame kai mūsų energetinius centrus (čakras) suaktyvina muzikinių natų dažniai. Muzika visada buvo šalia, įvairiais būdais gydydama mus.

Trumpai tariant - viskas Visatoje vibruoja tam tikru dažniu ir sukuria garsą, kuris sąveikauja ir veikia mūsų ląsteles, organus, atkuriant pažeistus audinius, liaukas, energijos centrus, DNR ir visą bioenergetinį lauką / aurą.

Sveika muzika virsta šviesa ir atskleidžia mums VISATOS paslaptis
"Jei norite suvokti Visatos paslaptis, galvokite apie viską kaip apie energiją, dažnį ir vibraciją."
– Nikola Tesla
Pirkinių krepšelis